Çalışanlarını önemseyen, sosyal sorumluluk sahibi bir şirket olarak
çalışmalarınızın ve başarılarınızın tanınmasınısağlayan yarışmaya firmanızı katılmaya davet ediyoruz.
Yarışma, çalışanlarla ve kamuoyuyla çalışma konusunda en iyi çözüm ve yaklaşımları, etkili uygulamaları belirlemek, kurum kültürü yönetimi ve geliştirilmesi ile ilgili çalışmaların prestijini ve önemini artırmak amacıyla düzenleniyor.

Yarışmaya ekonominin her sektöründen firmalar katılıyor.


Kazananları seçme metodolojisi, bilimsel araştırmalara, Zappos.com sitesinin uzun vadeli deneyimine, Gellap Enstitüsü'nün bilimsel gelişmelerine ve doktor Tahir Bazarov'un "Schastlivaya kompaniya: sekrety prakticheskoy psikologii" adlı yeni kitabında yayınlanan araştırmalara dayanmaktadır. psikoloji bölümü, MSU profesörü.
Yarışma üç aşamadan oluşuyor:
1
Çalışanlar, şirketinizin "Mutluluk Endeksi"ni hesaplamanıza olanak tanıyan, 12 kategoriye dayalı, anonim bir çevrimiçi anketi (10 dakika içinde) doldurur.
2
Her yöndeki en iyi (İLK-3) şirketler, Taşkent'teki Üçüncü Uluslararası Yönetim Forumu'nda izleyicilerin önünde konuşma fırsatına sahip olacak.
3
Forum katılımcıları kazananı çevrimiçi oylamayla belirleyecek
BAŞVURU YAPMAK
Yarışmaya katılmak için herhangi bir ödeme gerekmemektedir
Tüm finalistlere uluslararası yarışmanın diplomaları verilecek ve adaylığı kazanan kişi, jüri temsilcisinden kişisel olarak yüksek sonuçlar elde ettiğini teyit eden bir hatıra steli alacak. Tüm katılımcılara anketin sonuçlarına ilişkin kısa bir rapor sunulacaktır.
Uluslararası yarışma jürisinde yer alan uzmanlar:
  • Tahir Bazarov
    "Upravlenie Personalom" kitabının yazarı ve "Schastlivaya kompaniya: sekrety prakticheskoy Psychologii" kitabının ortak yazarı MV Lomonosov'un adını almıştır.
  • Timur Yadgarov
    Kurum kültürü uzmanı, "Tribal Leadership" kitabının editörü, "27 привычек счастливого человека" kitabının yazarı, çok satan "Tribal Leadership" kitabının bilimsel editörü, "Korporativnyy universitet.kz" rektörü
  • Werner Regen
    Avrupa Koçluk Derneği Başkan Yardımcısı, Ekonomi Doktoru, Profesör, Berlin'deki Leibniz Bilim Topluluğu Üyesi.
BAŞVURU YAPMAK
Yarışmaya katılmak için herhangi bir ödeme gerekmemektedir